Evropské dotace

Nové dotační období na roky 2019 až 2022 přináší zásadní změny ve vyplácení dotací. Mezi hlavní novinky patří, že můžete získat maximálně 90 % nákladů na nákup zboží (v případě převisu poptávky jsou dotace kráceny!) a hlavně omezení kdo může podat žádost na  vybraná opatření.

Dotace na opatření Technická pomoc – pořízení nového zařízení a na opatření Racionalizace kočování včelstev jsou určeny pro chovatele včel, kteří jsou evidováni u Českomoravské společnosti chovatelů, a.s., (dále jen „ČMSCH“) NEJPOZDĚJI DO 31.12.2017. VÝŠE UVEDENÉ DOTACE NEJSOU TEDY URČENY PRO VČELAŘE ZAEVIDOVANÉ OD 1.1.2018!

Důležité je podat žádost do 15. května daného roku spolu s fakturami k objednávkám (faktury lze posílat do 15. července). Pokud máte zájem o vytvoření konkrétní nabídky na míru, tak nás prosím kontaktujte na email info@uvcelare.cz.

Kompletní informace pro včelařské dotace je možné najít v Příručce pro chovatele včel.

Formuláře na poskytnutí dotace v roce 2020/21

Našim zákazníkům všechny potřebné podklady a vyplněné formuláře připravíme jako součást nákupu. Stačí pak pouze připravenou žádost odeslat na Český svaz včelařů, z.s. Vždy se snažíme, aby zákazník byl maximálně spokojen.

Krajské dotace 2021 – čekáme na informace